درباره ما

اولین مرکز هوانوردی عمومی غرب کشور با محوریت شرکت هوانوردی آسمان غرب در تاریخ 1392/06/06 طی مراسم با شکوهی با حضور مسئولین کشوری و استانی در فرودگاه همدان فعالیت خود را در زمینه آموزش خلبانی ، پروازهای تفریحی ، توریستی ، گردشگری ، خدمات ویژه هوایی ، پست هوایی ، نمایش هوایی ،کنترل خطوط آب ، برق و گاز ، کنترل ترافیک جاده ای و ... با وسائل پرنده ی فوق سبک غیر نظامی تحت نظارت و مجوز سازمان هواپیمایی کشوری و اداره کل ورزش و جوانان در فرودگاه همدان افتتاح و از همان تاریخ به ارائه سرویس های فوق همت گمارد . شرکت هوانوردی آسمان غرب مجموعه ای کامل و بی نظیر در زمینه ی آموزش خلبانی و سایر خدمات هوانوردی شامل : هواپیمای فوق سبک ، پاراموتور ، پارا گلایدر ، هواپیمای مدل ، چتربازی و ... را در یک جا جمع آوری و مشغول سرویس به عموم علاقمندان شامل: بانوان و آقایان علاقمند به پرواز می باشد.



شرکت هوانوردی آسمان غرب دارای چهار فروند هواپیمای فوق سبک شامل :
ایکاروس c.22 ، ایکاروس c.42 ، اسکایتون و لیلینتال



و 3 ست کامل بال پاراگلایدر و همچنین 2فروند پاراموتور و دیگر لوازم ارتباطی جهت آموزش و انجام پرواز های تفریحی مستقر در آشیانه پروازی آسمان غرب در فرودگاه همدان می باشد. این آموزشگاه از بدو فعالیت خویش تاکنون بیش از 3500 ساعت آموزش پروازی و بیش از 1000 ساعت پرواز های تفریحی را با استفاده از کادر مجرب پروازی شامل : استاد خلبانان شکاری نیروی هوایی ارتش و نفرات زبده فنی با موفقیت به انجام رسانده است. شایان ذکر است این آموزشگاه موفق به آموزش 8 نفر از بانوان همدانی و 35 نفر از آقایان در رده خلبانی شخصی تا مرحله اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان هواپیمایی کشوری گردیده و هم اکنون تعدادی از هنرجویان را از شهرهای مختلف در فرودگاه همدان تحت آموزش دارد.



شایان ذکر است سایت های پروازی جهت پاراگلایدر شامل : بارابند ، شهرستانه ، اسدآباد ، چشین و ... می باشد. همچنین این مرکز تنها مجموعه کامل ، بی نظیر و مجاز در غرب کشور در زمینه ی انجام خدمات هوانوردی می باشد . مدیریت این شرکت در راستای ارائه خدمات امن و قانونی ، تفاهم نامه ای را با فرماندهی پدافند هوایی غرب کشور امضا نموده است .


آدرس

دفتر مرکزی :همدان - بلوار ارم - مجتمع تفریحی رنگین کمان - آموزشگاه خلبانی آسمان غرب

دفتر فرودگاه :فرودگاه همدان - آشیانه پروازی آسمان غرب

دفتر مرکزی : 08138282828

تلفکس : 08138380929

دفتر فرودگاه : 08132569191

شماره تماس : 09120744360


کد پستی : 6516969430

asemanegharb.info@gmail.com

www.AsemaneGharb.com